Wyciągi Narciarskie

Informacja o aktualnych warunkach na trasach narciarskich w Zielniec Ski Arena, na których instruktorzy sKi TeaM nauczają jazdy na nartach i snowboardzie.

Szkoła sKi Team Zieleniec oferuje w swoim zakresie szkolenie na stokach o zróżnicowanym stopniu trudności, co czyni zajęcia w Szkole sKi TeaM Zieleniec różnorodne. Dla początkujących proponujemy trasy przy wyciągach Patyczak 1 oraz Patyczak 2. Dla bardziej zaawansowanych, lub tych, którzy lubią wyzwania przy kolei Skyway Express zlokalizowane są trasy o zróżnicowanym poziomie trudności o długościach:

  • niebieska trasa „Spacerowa” o długości 2800 m

  • niebieska trasa „Z Masarykowej” o dł. 2050 m

  • czerwona: trasa „Serpentina” o dł. 1000 m

  • czerwona trasa „Alpina” o dł. 950 m

  • czarna trasa „Na Krechę” o dł. 810 m.


Z kolei wyciągami Transit Masarykova oraz Transit Nart-Win mogą Państwo przemieścić się pomiędzy częściami Zieleńca.

Stoki są regularnie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone. Pracownicy przy wyciągach służą pomocą przy wsiadaniu na wyciąg.

Siedziba szkoły i wypożyczalnia sKi TeaM Zieleniec mieści się jednym budynku na parkingu „Nartorama” przy wyciągu Patyczak 2 zaraz przy wejściu na stok. Tak atrakcyjna lokalizacja tj. bliskie położenie zarówno względem dużego parkingu jak i wejścia na stok stanowi znaczne udogodnienie dla Państwa. Dodatkowo w budynku mieści się również kasa, w której kupicie Państwo wspólny zieleniecki karnet - Ski Pass Zieleniec, działający na wszystkich wyciągach w Zieleńcu.

Image

 Kamera Nartorama - Zieleniec Ski Arena

Zapisy na Lekcje